DIY - Maminy Galimatias

Maminy Galimatias
Przejdź do treści

Menu główne:Pamiętacie mój post z cyklu ……. „Przedszkolne wyzwania …….. radość współtworzenia , czy kłody rzucane pod nogi”? Jeśli tak, to ucieszy Was kolejny wpis z tego cyklu. Tym razem pokarzę Wam nasz pomysł, a raczej pomysł Macieja, na wielkanocną pisankę.
6 marca 2018 r.
 


Kochani, podsuwam Wam pomysł, na twórcze i rodzinne spędzenie wolnego czasu. I choć do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka dni , to już teraz możecie pójść za naszym przykładem, zakasać rękawy i wykonać niepowtarzalną pannę Marzannę tudzież inną Kaśkę. Jednakże uprzedzam, że propozycja ta skierowana jest do osób o mocnych nerwach oraz dysponujących całymi pokładami cierpliwości i TYLKO pozytywnego nastawienia.
 
GOTOWI???? Zatem ………


11 stycznia 2018 r.
 

KARNAWAŁ czas zacząć !!!!!

 
A gdyby tak, zamiast kolejnego spidermana, na balu karnawałowym pojawił się np. Indianin wraz ze swym wiernym wierzchowcem ????
 Kostium wykonany dawno, dawno temu, co widać po niewinnej twarzyczce mojego dziecięcia. I jak dobrze pamiętam był to pierwszy kostium wykonany na bal karnawałowy Maćka.Zabawka inspirowana naukowymi warsztatami.

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek wykonać samodzielnie zabawkę dla swojego dziecka ???
Jeśli odpowiedziałaś/eś  TAK – to przyjmij moje GRATULUJE i czytaj dalej  
Jeśli odpowiedziałaś/eś NIE – to czas to zmienić ;)  Śpieszę z pomocą i podsuwam niebanalny pomysł na nieszablonową  i niezwykle inspirującą zabawkę.  27 grudnia 2017 r.
26 listopada 2017 r.

Przedszkolne wyzwania – radość współtworzenia czy kłody rzucane pod nogi ??

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy każdy rodzić przedszkolaka staje przed licznymi wyzwaniami, które aż krzyczą z tablic ogłoszeniowych ........Kalendarz adwentowy

Jeśli trzeźwo zerkniecie na karty kalendarza, to zorientujecie się, że grudzień jest tuż, tuż. Niemal czai się za rogiem. A jeśli macie dzieci, to wiecie, że prócz prezentów bożonarodzeniowych warto pomyśleć o czymś, co już z pierwszym dniem grudnia wprawi ich w ogromny zachwyt i sprawi równie wielką frajdę.
Halloween w przedszkolu - szybki strój z efektem WOW !!

Halloween tuż tuż, a Ty pewnie zastanawiasz się w co, lub raczej za kogo Twoja latorośl zapragnie przebrać się na bal halowenowy. Ponieważ w przedszkolu, do którego uczęszcza Maciek, w przeciągu roku organizowanych jest wiele bali i innych imprez wymagających konkretnych lub bardziej luźnych strojów i kostiumów, mogę powiedzieć, że w tej kwestii mam nie małą wiedzę i doświadczenie ;)Świętujemy dzień grzyba w przedszkolu

Wrzesień to miesiąc, który dla rodziców przedszkolaków jest swego rodzaju miesiącem inauguracyjnym. Prócz tego, że wiele z naszych pociech rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem albo, tak jak nasz Maćko kontynuuje ją, to dodatkowo MY – Rodzice wkraczamy w .............


21 listopada 2017 r.
22 października 2017 r.
22 wrzesień 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego