KSIĄŻKI 2 - Maminy Galimatias

Maminy Galimatias
Przejdź do treści

Menu główne:Nowości w dziecięcej bibliteczce cz. 4

1 września za pasem, a to oznacza, że przygodę z przedszkolem czas zacząć !!!! Zapewne nie chcecie czytać kolejnych długich i obszernych porad co do tego, jak przetrwać pierwsze dni w przedszkolu czy też jakimi gadżetami wypchać worek przedszkolaka ........
Nowości w dziecięcej biblioteczce cz. 3

 Wakacje jeszcze trwają, co oznacza, że zdążyłam w z wakacyjnymi nowościami. Uffffffffff ledwo wyrabiam się na zakrętach. Codzienne obowiązki sprawiają, że wieczorami ledwo zipię. Czasaaaami????? Nie. Właściwie to nie czasami!! Właściwie to BARDZO często !!


  
        
Nowosci w dziecięcej biblioteczce cz. 2

Dzisiejszy wpis w całości poświęcę LABITYNTOM. Nie znam dziecka, które nie byłoby nimi  zafascynowane. A z czym Wam kojarzy się labirynt? Mnie z mniej lub bardziej skomplikowanym rysunkiem po którym czytelnik przesuwa ołówkiem z punktu oznaczonego jako „Start” .......
2 września 2017 r.
26 sierpnia 2017 r.
7 sierpnia 2017 r.


W moim sercu -Książka, którą warto mieć i którą warto jest dzielić się z innymi

Kilka dni temu, na swoim blogu zamieściłam wpis o uczuciach TUTAJ a dziś BACH !! to musiało być przeznaczenie, bo jak inaczej można to nazwać? Nie mogę zwlekać ani chwili dłużej, muszę pokazać Wam TO COŚ.
Nowości w dziecięcej biblioteczce cz. 1

Kiedy młody przebywa na krótkich wakacjach u najukochańszego w całym wszechświecie wujka i cioci, jego rodzicielka korzysta z chwili wytchnienia i  …............ prezentuje niezwykle piękne i pouczające książki.

25 lipca 2017 r.
20 lipca 2017 r.


Książka, w której zakocha się każdy przedszkolak

 
Książka dla dzieci kojarzy się nam z tekstem i obrazkami. Czasem jest to sam tekst (ale tu mowa o książkach dla starszych czytelników), ale co zrobić z książką dla najmłodszych, która w ogóle nie posiada tekstu?? Nic bardziej prostszego ........ opowiedzieć ją ;)Książki, które uczą cz. 2.
Seria z "Kredkami dookoa świata"
Przyroda, Mapy, Europa

Każda  z MEGA dużych kolorowanek stanowi bardzo atrakcyjną formę wspólnego spędzenia czasu.

Książki które uczą cz. 1

Czy można wyruszyć w niesamowitą podróż dookoła świata nie ruszając się z domu? Ba!! Nie ruszając się z własnego pokoju?? Można ;)
 Obecnie na rynku dostępnych jest cała masa atlasów, do wyboru do koloru. Nas urzekł ............

Książka, dzięki której Maciek zrozumiał, jak ważne jest mycie rąk ;)

Nie wiem dlaczego, ale Maciek z uporem maniaka bronił się przed myciem rąk. Ale nie tak w ogóle, ale w jednym konkretnym przypadku. Po skorzystaniu z toalety !!!!!! O zgrozo, nawet nie wiecie ile było tłumaczenia. Aż tu nagle, przy kolejnej wizycie w naszej ulubionej osiedlowej bibliotece, natrafiliśmy na książkę pt. "Zarazki".Jak pokonać nocne potwory i rozwiązać małe - WIELKIE problemy.

 
Mój pierwszy wpis (i mam ogrooooomną nadzieję, że nie ostatni) poświęcę książkom. Czytanie mamy we krwi i miłość do książek przekazaliśmy naszemu Dziedzicowi ;) Młody nie ma może w sobie genu przygody (stroni od uprawiania sportów) ale bez wątpienia kocha czytać.


< 1  2  3 >
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego