KSIĄZKI - Maminy Galimatias

Maminy Galimatias
Przejdź do treści

Menu główne:


Nowości w dziecięcej biblioteczce cz. 7

Kochani, tytułem wstępu chciałabym powiedzieć jedno. Poniżej przedstawiam Wam książki, które absolutnie, totalnie zawładnęły nami. Wałkujemy je od świtu do nocy, robiąc sobie niewielkie przerwy tylko na wykonanie rzeczy priorytetowych takich chociażby jak strój na konkurs recytatorski tudzież wariację na temat pisanki wielkanocnej.


21 stycznia 2018 r.

Nowości w dziecięcej biblioteczce cz. 6

Kocioludek długowłosy, czyj to szkielet, LEGO – niesamowite pomysły czyli książki, które zaczarują i oczarują każde dziecko.
 
W dzisiejszym zestawieniu mam absolutnie totalne hity, od których Maciek nie może się oderwać. Zestawienie podzieliłam na dwie tury, żebyście nie doznali szoku ;)  To co? Gotowi ?


10 grudnia 2017 r.


Książki, które uczą i bawią cz. 3

 
Czy nauka liczenia, dodawania i odejmowania musi być nudna i stresująca??? Wcale nie. Oto cztery pozycje książek, które umilą naukę i  przyjdą z pomocą w zgłębianiu tajemnic cyfr i liczb.


3 grudnia 2017 r.


Dwa wydawnicze cudeńka, które muszą znaleźć się pod choinką

Skoro jest kalendarz adwentowy to są i upominki, takie drobne i symboliczne. Jak tanio i szybko zrobić taki kalendarz pisałam TUTAJ. Dziś natomiast chciałabym pokazać Wam jedną z "wkładek" naszego kalendarza. Zaraz sami przekonacie się czym tak się jaram i dlaczego?


 
19 listopada 2017 r.


Nowości w dziecięcej bibliteczce cz. 5

Ostatnio zaniedbywałam Was okrutnie, ale miałam swoje powody.(.......)  Długo biłam się z myślami o czym najpierw Wam napisać i stwierdziłam, że czas na książki. Po pierwsze dlatego, że dawno o nich nie pisałam a po drugie, że mogą okazać się idealnym prezentem z okazji zbliżających się Świąt.1   2   3 >
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego