O mnie - Maminy Galimatias

Maminy Galimatias
Przejdź do treści

Menu główne:

    
Cześć.
Nie myślałam, że napisanie kilku zdań o sobie i swoim projekcie "Maminy Galimatias" może sprawiać mi tak wiele trudności. Nie ma co się zastanawiać. Zacznę od przedstawienia Nas, czyli mnie i ich ;)
Nazywam się Kaśka i wraz z dwójką szalenie przystojnych Panów, tworzymy trzyosobową szczęśliwą Rodzinę.

Maciej jest ciekawskim przedszkolakiem, który ma bzika na punkcie wszelkie maści klocków (najbardziej konstrukcyjnych i oczywiście LEGO), książek i w ogóle otaczającego go świata, tego makro i mikro też. Dniami i  nocami oglądałby wnętrze pralki czy tez rozbebeszonego laptopa, a jego ulubionymi programami są: "Jak to jest zrobione" i "Walki robotów"

Tomasz zawodowo związany z firmą budowlaną, pasjonat komputerów i wszelkiej elektroniki, miłośnik telewizji i zagorzały fan Fomuły 1.  Oaza spokoju. Cierpliwy do granic przyzwoitości. Stale i niezmiennie wspierający mnie w realizacji wszystkich moich projektów i pomysłów. Jest dla mnie wielkim wsparciem technicznym i merytorycznym.

I ja ....... Kaśka – w chwili obecnej zawodowo związana z bankowością. Niemniej jednak sercem i duszą oddana swojej Rodzinie oraz zapewnieniu jej szczęściu. Kocham księżki, a najbardziej powieści sensacyjne, kryminały oraz powieści psychologiczno-obyczajowe. Na szczycie moich ulubionych pisarzy jest Charlotte Link. Mam głowę pełną pomysłów, z których część nie ujrzała jeszcze światła dziennego tylko dlatego, że doba jest zbyt krótka. Kocham kolorową i nietuzinkową biżuterię  i równie kolorowe fatałaszki. Uwielbiam spać, ale jeszcze bardziej uwielbiam uszczęśliwiać swojego gałgana, co jest powodem mojego notorycznego niewyspania.

Dlaczego Maminy ? Bo jestem mamą. Dlaczego "Galimatias" ? Bo ........ życie moje i mojej Rodziny to jeden wielki galimatis. Jak mam w zwyczaju mawiać: "Całe życie d****** z tyłu". Ale my, cały ten nasz galimatias, całym sercem KOCHAMY ;)

Zatem .......................Wejdź i rozgość się.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego