SUPER BLOCKS KING CASTLE 10-01-2018 - Maminy Galimatias

Maminy Galimatias
Przejdź do treści

Menu główne:

BAWIMY SIĘ I UCZYMY
    
Ola, moja psiapsiółka z pracy, mam dwójki uroczych chłopców, którą serdecznie pozdrawiam i obiecują spotkać się z nią na kawkę, zapytała mnie co mogę polecić trzylatkowi, który nie może usiedzieć w miejscu ?????
Hmmmmmmm  dziecko, dziecku nie równe i każde interesuje się zgoła czymś innym, ale pierwsze co przyszło mi na myśl, zwłaszcza że mój wzrok milion razy w ciągu dnia pada na wszelkiej maści klocki, to KLOCKI SUPER BLOCKS KING CASTLE ZAMEK KRÓLA oraz  PLAC BUDOWY. Fenomenalne klocki, którymi Maciek bawi się od trzech lat i do trzech lat nie przestają go tak samo  mocno inspirować. Klocki łatwo się wpinają jak i wypinają. Idealnie pasują do rączek młodszych dzieci a przy tym elementy są na tyle duże, że nie ma obawy że maluch połknie je.  
Nie wiem, który zostaw kupiliśmy najpierw czy zamek czy raczej plac budowy (nie ma to teraz znaczenia). Ale skoro kupiliśmy dwa zestawy, a dodatkowo obdarowywaliśmy nimi Maćka kolegów, to  zdecydwanie warte są polecenia. Od razu podpowiadam, warto kupić większy zestaw, który o ile dobrze pamiętam, kosztował w granicach ok. 100 zł. (często zestawy te są w promocjach).

Oczywiśćie, jest też wersja dla dziewczynek ale pamiętajcie, że zabaki nie mają płci ;)

My swoje klocki kupowaliśmy w Hurtowni zabawek OLIMP w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 15 (dawny rolnik).
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa poniżej mieszanka obu zestawów i garść dziecięcych inspiracji ;)


   Powyższy wpis, podobnie jak pozostałe, powstał pod osłoną nocy, także ................ nie powiem, napracowałam się przy nim. Jeśli  podobał Ci się, czy też okazał się przydatny, napisz mi o tym, polub, zostaw ślad w postaci komentarza. To dla mnie miłe, ważne i niezwykle motywujące.
           Jeśli uważasz, że jeszcze komuś może okazać się pomocny, nie wstydź
się – puść go dalej w eter.  
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego